Jak dobrać odpowiedni kolor farbki podczas koloryzacji brwi ?

 

Brwi to rama oka! Warto wiedzieć jakie akcesoria czy produkty używać by regulować, regenerować i koloryzować brwi taj by wyglądały naturalnie. Dziś kilka słów o koloryzacji farbą kremową.

Często słyszymy pytania jakie farby wybrać? Jakie kolory do jakiego typu urody będą najpiękniej się prezentowały? Jakie mieszanki i proporcje farb?

Nasi eksperci od lat pracują na Austriackiej marce Combinal która ma w swoim asortymencie nie tylko produkty do liftingu rzęs, laminacji brwi czy regeneracji rzęs i brwi, ale również kremowe farby które świetnie się sprawdzą dla stylistek brwi jak i każdej z nas by w domowym zaciszu podkreślić nasze oko! Kremowe farby Combinal świetnie się łączą dzięki czemu możemy uzyskać spersonalizowany odcień. Koniecznie zobacz tabelę w której przedstawione są różne typy urody i rekomendowane mieszanki farb! Pamiętaj że oprócz kremowych farb konieczne jest użycie aktywatora 3% lub 5%.  

Jakie mieszanki farb są najpopularniejsze? Zdecydowanie połączenie jasnego brązu i grafitu! Pamiętaj jednak że w koloryzacji nie tylko nałożenie odpowiedniego koloru jest ważne ale również czas. Farby trzymamy na włoskach od 10 do 15 minut. Jeżeli chcesz uzyskać efekt ombre to ściągaj stopniowo farbę w kierunku wzrostu włosa.