O nas

Marka ekspertów​

Historia marki COMBINAL rozpoczęła się ponad 70 lat temu . . . COMBINAL Lash&Brow Expert jest rozpoznawalny na całym świecie jako profesjonalna marka PREMIUM.

Znajdziesz tu wszystko, co jest potrzebne do laminacji oraz stylizacji brwi i rzęs, a także szeroki asortyment produktów do regeneracji i pielęgnacji.

Marka ekspertów . . .

Wyzwania wyzwalają innowacje. Dotyczyło to także stylu i piękna w epoce powojennej. Kobiety od zawsze chciały wyglądać pięknie i pomimo ograniczeń ekonomicznych końca lat czterdziestych XX wieku, austriackie kobiety nadal szukały niedrogich zabiegów by poczuć się lepiej. Dr Pauli i dr Olbrich wykorzystali szansę i narodziła się pierwsza formuła COMBINAL. Tak w 1947 roku rozpoczęła się historia firmy COMBINAL. Przez następne dziesięciolecia formuła była przekształcana i udoskonalana przez dr Temta by sprostać dzisiejszym potrzebom oraz oczekiwaniom wymagających klientek. W taki o to sposób, od ponad 70 lat marka COMBINAL zapewnia produkt, które wyróżniają się przede wszystkim jakością PREMIUM.

Nasza wizja . . .

Połączenie doświadczenia i tradycji z nowoczesnością oraz najnowszymi trendami. To właśnie sprawia, że marka COMBINAL jest jedyną marką na rynku, która w sposób kompletny spełnia oczekiwania najbardziej wymagających specjalistów. Doceniana przez kosmetologów profesjonalistów oraz stylistki laminacji brwi i rzęs. COMBINAL jest produkowany przez lokalne wiedeńskie laboratorium. Produkty są wytwarzane w małych, szytych na miarę partiach, dzięki czemu ich JAKOŚĆ oraz świeżość jest stale zapewniona oraz gwarantowana. Wszystkie produkty pochodzą prosto z serca Wiednia „Handmade in Vienna”. COMBINAL jest znakiem najwyższej jakości produktów PREMIUM, jednocześnie przy zachowaniu rozsądnych cen.