HIT sezonu – Brwi w stylu fluffy!

W ostatnich miesiącach, w mediach społecznościowych i u gwiazd możemy obserwować modę na puszyste, postawione lekko do góry brwi. Taki efekt często jest nazywany „fluffy”. Jak go uzyskać na stałe lub na chwilę? O tym dziś opowiedzą nasi eksperci.

Efekt fluffy na stałe możemy uzyskać dzięki laminacji brwi. Jest to metoda którą bardzo polecamy jeżeli Twoje brwi są niesforn i masz dosyć tego że każdy włosek układa się w inną stronę. Pamiętaj jednak by udać się do stylistki która specjalizuje się laminacji brwi i pracuje na najwyższej jakości produktach. Laminacja brwi to zabieg chemiczny którym możesz uzyskać piękny efekt jak i spalić włoski brwi. Stylistkom polecamy produkty dedykowane laminacji brwi marki Combinal. Produkt w składzie posiada Aloes który łagodzi skórę po zabiegu. Warto zabieg wykończyć Keratyną marki Combinal lub kremem który silnie regeneruje! Kluczem do sukcesu jest doświadczenie stylistki i dobre produkty.

 

Nie musisz decydować się na laminację brwi jeżeli chcesz uzyskać efekt fluffy!

Co potrzeba by ułożyć brwi w ten sposób? Szczoteczkę i mydełko Browstory marki Paese. Wystarczy niewielką ilość produktu nabrać  na szczoteczkę i przeczesać kilka razy brwi. Sama zdecyduj czy mają być mocno uniesione, wyczesane czy delikatnie podkreślone. Bardzo lubimy ten produkt za konsystencję, przeźroczysty kolor – dzięki czemu pasuje do każdego koloru brwi – a także super opakowanie które zmieści się nawet w najmniejszej kosmetyczce. To co ważne, browstory nie wymaga użycia wody czy jakiś aktywatorów!

 

Sama zdecyduj która metoda jest dla ciebie lepsza.