Laminacja Brwi to najpopularniejszy zabieg w salonach beauty

Laminacja brwi
Laminacja brwi jest zabiegiem  na niesforne ułożenie włosków brwi

Niesforne włoski brwi są twoim utrapieniem? Od dłuższego okresu spędzasz przed lustrem, więcej czasu niż zajmuje to przeciętnej osobie, bo męczysz się z ułożeniem brwi? Laminacja brwi jest jednym ze sposobów, który pozwoli Ci pozbyć się tych problemów. Laminowanie brwi w ostatnim czasie stało się jednym z ulubionych zabiegów, który podbija serca nie tylko miłośniczek urody. Naturalny wygląd, pokreślenie koloru i kształtu oczu to, to czym charakteryzuje się zabieg laminacji brwi.

Na czym właściwie polega laminacja brwi?

Laminacja brwi ma za zadanie ujarzmić niesforne włoski. Podczas zabiegu laminowania brwi nakładane są specjalistyczne preparaty, które mają za zadanie trwale zmienić kształt brwi oraz kierunek ich wzrostu. Ułożenie i prostowanie włosków zachodzi podczas procesu redukcji wiązań dwusiarczkowych w budowie włosa. Po tym etapie stosuje się produkty silnie regenerujące Keratyna które mają za zadanie poprawić elastyczność, blask oraz kondycje włosków. Po zabiegu rekomendujemy regularną pielęgnację w domu aktywną odżywką do rzęs Keralash oraz pielęgnację okolic oczy wraz z brwiami regenerującym kremem z olejkiem rycynowym oraz składnikami aktywnym Expert Eye Treatment.

Jak długo utrzyma się efekt laminowanych brwi?

Po wykonanym zabiegu laminacji brwi uzyskujemy piękne, naturalnie wyglądające brwi, które już nie będą sprawiać nam problemu. Brwi po zabiegu laminacji cechują się przede wszystkim naturalnym wyglądem, efekt zachwyca nawet najbardziej wymagających miłośników stylizacji brwi. Efekt pięknych brwi utrzymuje się około 2  miesięcy.

Dla kogo preferowany jest zabieg laminacji brwi?

Zabieg laminacji brwi polecamy wszystkim osobom, które mają problem z układaniem brwi, włoski rosną w różnych kierunkach, są bujne i niesforne przez co wyglądają nieestetycznie.