Instruktorki

MAGDALENA JECHNA – DUŻYŃSKA

Warszawa
Założycielka Lash&Brow Academy, szkoły stylizacji rzęs i brwi oraz profesjonalnego studia Lash&Brow Room czyli miejsca gdzie naturalna stylizacja brwi i rzęs to podstawa. Kreatorka marki Combinal, wieloletni praktyk, organizator mistrzostw Lash Championship i główny szkoleniowiec Combinal w Polsce. Swój zawód wykonuje z olbrzymią pasją, cały czas pogłębia wiedzę na temat liftingu rzęs, laminacji brwi i stylizacji brwi by sprostać oczekiwaniom klientek jak i kursantek. Przekazywanie wiedzy innym daje Magdalenie wiele radości co czyni od wielu lat!

DARIA ROJDA

Gdańsk
Daria, jak mówi, „dzierga” rzęsy od 6 lat. Tworzy piękne Liftingi rzęs i Laminacje brwi. Słynie z dokładności i profesjonalizmu zarówno w roli stylistki, jak i instruktora. Praca jest Jej pasją. Zawsze powtarza: „Rób to co kochasz, a nigdy nie będziesz musiała pracować”. Za każdym razem, jak widzi piękne prace jej zdolnych kursantek, wie, że osiągnęła cel.

DIANA KUPIS

OSTROŁĘKA
Diana ze światem stylizacji rzęs i brwi związana jest od 8 lat. Organizacja szkoleń sprawia Dianie wiele radości i satysfakcji. Rola instruktora jest dla Niej zawodowym spełnieniem. Za cel zawodowy, Diana postawiła sobie ciągłe pogłębianie wiedzy i rozwijanie umiejętności oraz przekazywanie wiedzy Kursantkom. Diana jest fanką produktów marki Combinal. Uwielbia produkty do stylizacji zarówno brwi jak i rzęs dziki którym tworzy perfekcyjne stylizacje!

KATARZYNA IDEC – MAZURKIEWICZ

STALOWA WOLA
Kasia jest stylistką rzęs i brwi od 2011 roku, wykonuje stylizację rzęs oraz lifting i laminację rzęs. Długoletni praktyk w zawodzie stylisty rzęs, przekazuje wiedzę popartą na nauce w trakcie licznych szkoleń u polskich oraz zagranicznych instruktorów. Zdobyte umiejętności pozwalają na bardzo szczegółowe oraz indywidualne podejście do klienta, dzięki temu stworzyła dużą bazę stałych, zadowolonych klientów i kursantów. Zaradna , pomocna, kreatywna. Motto życiowe – „Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych” Christian D. Larson

MAŁGORZATA WARDA

SOCHACZEW
Małgorzata w roli stylistki spełnia się od 5 lat. Swoje pierwsze kroki stawiała w dziedzinie makijażu. Dziś specjalizuje się również w Liftingu rzęs. Jaka sama powtarza, kocha swoją pracę, traktuje ją jako hobby i coś co chciałby robić zawsze. Jako instruktor Combinal stara się zarażać Jej pasją każdą Kursantkę. Chce aby tak, jak Ona robiły to całym sercem. Na każdym szkoleniu w 100% przekazuje swoją wiedzę oraz umiejętności. Małgosia to pracowita, kreatywna oraz niezależna kobieta. Nie żyje według konkretnej zasady, ale zawsze dąży do osiągnięcia postawionych sobie celów. Wykonując swoją prace, dąży do perfekcji. Efekt końcowy jakiego oczekuje, to klientka zadowolona, która wraca.

MARTA GALARSKA

SZCZECIN
Świat stylizacji rzęs i brwi pochłonął Martę 6 lat temu. Pracowitość, cierpliwość oraz nieprzerwane dążenie do celu sprawiły, że Marta jest dziś specjalistką w Liftingu rzęs i Laminacji brwi. Profesjonalizm, indywidualne podejście do kursantki, ogromna wiedza teoretyczna oraz doświadczenie praktyczne wraz z miłą atmosferą są dla Marty przepisem efektywnego szkolenia. „Nigdy się nie poddawaj”, to jej motto życiowe, a perfekcja oraz szkolenie innych to cele pracy.

KAROLINA HAUZNER

PIASECZNO
Karolina jest kosmetologiem z 10 letnim stażem pracy. Od zawsze interesowała się nowinkami urodowymi, uwielbia testować różne produkty, zabiegi i dociekać dlaczego co i jak działa, w zrozumieniu tego pozwoliły jej studia o kierunku Wellness & Spa . Po studiach postanowiła pójść krok dalej, kolejną pasją okazał się makijaż permanentny, dlatego w 2016 roku ukończyła pierwszy kurs. Zwolenniczka naturalnego wyglądu dlatego specjalizuje się w Laminacji rzęs i brwi. Za każdym razem efekt jaki można uzyskać zachwyca i zaskakuje. Karolina uważa, że nie sztuką jest zrobić coś sztucznego, większym wyzwaniem jest zrobić to tak aby każda klientka czuła się jeszcze piękniejsza.

KSENIA ZIMOLONG

RYBNIK
Ksenia stylizacją rzęs związana jest od ponad 10lat, założycielka Centrum Szkoleniowego Million Lashes. Ukończyła kilkadziesiąt szkoleń u zagranicznych a także u polskich instruktorów i nadal się dokształca, by ciągle poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Jako doświadczona stylistka i instruktorka wygrywała niejednokrotnie mistrzostwa w najwyższej kategorii instruktorów, na arenie międzynarodowej. Będąc instruktorem, spełnia swoje marzenie, by jak najlepiej wyszkolić przyszłe stylistki rzęs i brwi.

MAJA KOŁODZIEJSKA

ZIELONA GÓRA
Maja przygodę w branży beauty zaczęła 6 lat temu. Jest specjalistką z zakresu stylizacji Liftingu rzęs oraz wizażu. Na szkoleniach oprócz rzetelnej wiedzy i umiejętności stara się zarazić swoją pasją. Pokazuje, że lifting rzęs wymaga wyobraźni oraz indywidualnego podejścia. Empatyczna, staranna, wymagająca- to cechy jakim sama siebie określa. W życiu kieruje się słowami: ” Osiągnięcie celu jest punktem startowym do osiągnięcia kolejnego.” Poprzez perfekcyjne Liftingi rzęs, dąży do wywołania uśmiechu na twarzach klientów. Jako instruktor marki Combinal, chce motywować do rozwoju każdego ze swoich kursantów.

PATRYCJA BULTROWICZ

KONIN
Patrycja jest stylistką rzęs i brwi od 6 lat. Z wykształcenia technik usług kosmetycznych. Jej specjalizacja to oprawa oka. Na co dzień zajmuje się stylizacją rzęs, brwi, liftingiem i laminacja, laminacją brwi. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje by być jeszcze lepszą. W szkolenia wkłada całe serce. Ambitna, sympatyczna, pomocna, kochająca swoją pracę ponad wszystko. Patrycji motto życiowe – Możesz wszystko, jeśli tylko chcesz!